NOWA INWESTYCJA, NOWA JAKOŚĆ, NOWE WYZWANIA

Nowa inwestycja, „Osiedle Nowy Dwór”, zlokalizowane w Kluczborku przy ul. Kilińskiego, to kompleks trzech wolno stojących, budynków mieszczących w sobie po cztery lokale mieszkalne z balkonami oraz cztery garaże w przyziemiu.

Budynki murowane w technologii tradycyjnej z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem, z dwuspadowymi dachami, krytymi dachówką ceramiczną.

W ofercie mieszkania dwukondygnacyjne, o powierzchni 79m2, położone na I piętrze składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, hallu oraz sypialni z wyjściem na taras zlokalizowany w przyziemiu. Mieszkania o powierzchni 52,40m2, położone na II piętrze, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i hallu.

Wysoki standard wykończenia w stanie deweloperskim obejmujący m.in. stolarkę okienna PCV w kolorze złoty dąb, tynki gipsowe, stolarkę drzwiową wewnętrzną i zewnętrzną, posadzki przygotowane pod położenie podłóg, kocioł gazowy dwu-funkcyjny, grzejniki stalowe płytowe, domofon, bramy garażowe, segmentowe rozwierane automatycznie.
Istnieje możliwość wykończenie pod klucz wg. indywidualnych preferencji klienta.

O wyjątkowym charakterze osiedla świadczy jego kameralny charakter, okalająca przyroda, wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Osiedle w całości ogrodzone z utwardzonymi ciągami pieszo - jezdnymi, enklawami zieleni i częścią rekreacyjno-wypoczynkową – plac zabaw dla dzieci.

Lokale spełniają kryteria uzyskania kredytu mieszkaniowego w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim”.

Termin zakończenia budowy to IV kwartał 2010r.
Możliwość negocjacji ceny na etapie budowy !!!!!!