Aktualne inwestycje

Nasze inwestycje wyróżniają się wszechstronną funkcjonalnością, doskonałą lokalizacją oraz przyjemnym sąsiedztwem. Tworzymy projekty, które łączą nowoczesne rozwiązania z estetycznym designem, dbając jednocześnie o komfort i wygodę ich użytkowników.

ZACHODNIA 29 ul. Zachodnia 29 Łódź


Zachodnia 29 to architektoniczna perełka dzięki swojej nieregularnej bryle oraz oryginalnym muralom na ścianach północnej i południowej. Budynek jest niezwykle funkcjonalny, oferując halę garażową w podziemiu i części parteru, co zapewnia łatwe parkowanie w centrum miasta.

Szczegółowe informacje: zachodnia29.pl

Okres realizacji:
grudzień 2023- grudzień 2025

NOWA SŁODOWNIA ul. Słowiańska 18 NysaKolejnym etap realizacji inwestycji nowoczesnego IV piętrowego budynku z windą o oryginalnym designie wpisujący się w najnowsze trendy architektoniczne, oferujący 33 mieszkania dwu-, trzy i czteropokojowe.

Szczegółowe informacje: nowaslodownia.pl

Okres realizacji:
czerwiec 2024 – listopad 2025

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH, Namysłów


Budowa nowoczesnego budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Namysłowie przeznaczonego dla
uczniów ze specjalnymi potrzebami różnego rodzaju.
Realizacja zamówienia polegać będzie na wybudowaniu obiektu szkoły – zespołu trzech kompletnie wykończonych budynków połączonych łącznikami w kształcie podwójnej litery H wraz ze wszystkimi instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi, wszystkimi
przyłączami, wyposażeniem trwale związanym z budynkiem, a także zagospodarowaniem terenu (wokół budynków).

Okres realizacji:
październik 2022 – czerwiec 2024

Budujemy też budynki przeznaczone dla usług publicznych, które są w pełni dostosowane do potrzeb osób ze specjalnymi wymaganiami. Nasze projekty spełniają wszelkie wymagane kryteria i standardy, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i dostępności. Współpracujemy z ekspertami w dziedzinie architektury oraz inżynierii, aby zapewnić najwyższą jakość naszych realizacji. Dzięki temu nasze inwestycje charakteryzują się nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi i ekologicznymi, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.